- طراحی دکوراسیون مغازه

- طراحی دکوراسیون فست فود

- طراحی دکوراسیون ویلا

- طراحی دکوراسیون رستوران

- طراحی دکوراسیون منزل

نیاز فست فود به طراحی دکوراسیون

نازنین داددوست
814
رای نویسنده
4از1
نیاز فست فود به طراحی دکوراسیون | دکوراسیون فست فود | دکوراسیون رستوران | راه اندازی

نیاز فست فود به طراحی دکوراسیون,چرا یک فست فود به طراحی دکوراسیون داخلی نیاز دارد,طراحی داخلی فست فود,راه اندازی فست فود,دکوراسیون فست فود,چیدمان فست فود

 

 

چرا یک فست فود به طراحی دکوراسیون داخلی نیاز دارد ؟

طعم غذا اولین چیزی می باشد که شما از نظر مواد غذایی به آن فکر می کنید  ولی مغز سیگنال های که از طریق مشاهدات و بینایی به آن می رسد سرعت و عکس العمل بیشتر و سریعتری نشان می دهد.

همین نکته ای که در بالا ذکر کردیم باعث می شود که طراحی دکوراسیون داخلی یک فست فود اهمیت خاص و ضروری پیدا کند.

بسیاری از طراحی های یک رستوران زمانی که آغاز می شود می تواند با انتخاب یک پالت و هر چند رنگ انتخاب شده باید مطابق  با آرم و بازار یابی برند و دیگر عوامل باشد و تا بر روی احساسات مشتری و دیگر افراد تاثیر گذار باشد.

رنگ قرمز و رنگ زرد از رنگ های می باشد که در طراحی دکوراسیون فست فود یا طراحی دکوراسیون رستوران بسیار مورد پسند و انتخاب شده اند.

یک دلیل موزد استفاده بودنه این رنگ های می توان به استفاده فست فودهای معتبر و مشهور مانند kfc  ، مکدونالد واز این رنگ ها در طراحی و آرم های خود استفاده نمودند.

حروف درشت رنگ اصلی بخصوص هنگامی که توازن با نور روشن ،حتی می تواند الهام بخش درآمد سریع در یک واحد عامل به خصوص ایجاد انگیزه برای خدمت سریع شلوغ و فست فود یا رستوران های شلوغ در حالی که با انتخاب رنگ مناسب یک فضای مناسب و آرام ایجاد کرد.

رنگ نارنجی نشان دهنده طراوت و بهره وری ، کارشناسان بر این باورند که رنگ شادی بخشی می تواند باشد. در حالی که آن را نیز می توان الهام بخش سلیقه ها و ایجاد یک محصولی که دارای قیمت بالاتری به نظر می رسد می باشد.

رنگ سبز نیز بیشتر خود را با ساندویچ ، سالاد ، و دیگر ایده های متناسب با این نوع غذا خود را نشان می دهد و بیشتر نیز نشان دهنده طبیعت ، طراوت و سلامتی نسز می باشد.

 

 

ابی رنگی است که می توان پنداشت ایجاد ارامش و لطافت را به همراه دارد اما در یک فست فود اغلب به عنوان جنسی مشکل دار و خراب و یا مواد غذایی سمی و حتی بعضی ها بر این باورند که یکی از رنگ های می باشد که بر ایجاد اشتها در مخاطب غلبه می کند و مناسب فست فود و دیگر کسب و کار های مربوط به آن نمی باشد.

 

رنگ خنثی نیز رنگ زمین و باب روز است و اغلب به عنوان پس زمینه ذز بسیاری از فست فودها و رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد.

طبق تحقیقات بعمل آمده توسط محققان و کارشناسان این حوضه مشتریان در هنگام غذا خوردن در یک اتاق در یک سایه گرم مقدار مصرف مواد غذایی انان بیشتر از مکان های دیگر با رنگ های دیگر می باشد.

 

 

در یک فست فود یا رستوران رنگ  و طراحی دکوراسیون داخلی نه تناه می تواند تاثیر بصری بر روی مشتریان داشته باشد بلکه باید به طراحی خارجی فست فود یا رستوران هم دقت و اهمیت خاصی داده شود. زیرا افراد در ابتدا فضای بیرونی یک فست فود یا رستوران را مشاهده می نمایند و طبق آنچه در ذهنشان متصدی می شود وارد آن مرکز خرید مواد غذایی می گردند.

در انتها باید این نکته را بگوییم و اهمیت طاحی دکوراسیون داخلی و خارجی را بیان کنیم که یک فست فود یا رستوران بدون طراحی دکوراسیون چه داخلی و چه خارجی تنها یک مکان برای بدست آوردن مواد غذایی می شود و هیچگونه جذابیت برای مخاطب ندارد.

 

طراحی داخلی به همراه بو و طعم لذیذ از مواد غذایی و همچنین شنیدن موسیقی آرام و گوش نواز و نشستن بر روی یک مبل یا صندلی راحت و غیره همه و همه این چیزها به شما احساس ارامش و راحتی را ارمغان می دهد و شما می توانید در این فضا تمام حس های خوب را برای خود تدائی کنید و به اوج لذت و آرامش دست یابید.

 

 

 

نیاز فست فود به طراحی دکوراسیون | دکوراسیون فست فود | دکوراسیون رستوران | راه اندازی

نیاز فست فود به طراحی دکوراسیون,چرا یک فست فود به طراحی دکوراسیون داخلی نیاز دارد,طراحی داخلی فست فود,راه اندازی فست فود,دکوراسیون فست فود,چیدمان فست فود

افزودن دیدگاه جدید
دیدگاه خودتان را با بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید »ارسال دیدگاه«

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.