- طراحی دکوراسیون مغازه

- طراحی دکوراسیون فست فود

- طراحی دکوراسیون ویلا

- طراحی دکوراسیون رستوران

- طراحی دکوراسیون منزل

دکوراسیون خانه دوبلکس کوچک با انواع طراحی مدرن و جذاب

نازنین داددوست
6944
رای نویسنده
4از1
دکوراسیون خانه دوبلکس کوچک با انواع طراحی مدرن و جذاب | طراحی دکوراسیون خانه | چیدمان خانه

دکوراسیون خانه دوبلکس کوچک با انواع طراحی مدرن و جذاب

امروزه منازل دوبلکس برخلاف زمان های گذشته در متراژهای کوچک ساخته می شوند و برای طراحی دکوراسیون خانه دوبلکس کوچک ایده های زیادی وجود دارد که شما می توانید با ایده گرفتن از آن ها طراحی داخلی شیک و بی نظیری را در فضای منزل خود ایجاد نمایید.

 

طراحی دکوراسیون خانه دوبلکس کوچک

منازل دوبلکس جزء خانه های یک طبقه محسوب می شوند که فضای داخلی آن ها از دو طبقه تشکیل شده است که در طبقه اول سالن پذیرایی و اتاق نشیمن قرار دارد و در طبقه بالا نیز اتاق خواب ها و اتاق کار و اتاق مطالعه قرار می گیرند که در فضای پذیرایی راه پله ای وجود دارد که طبقه اول را به طبقه دوم متصل می کند. در مطالب قبلی تصاویری از معماری خانه دوبلکس را مشاهده کردید در ادامه تصاویری از انواع دیزاین داخلی خانه دوبلکس کوچک را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این دکوراسیون ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

 

ایده هایی برای دکوراسیون داخلی منازل دوبلکس و کوچک

فضای خانه های دوبلکس کوچک به طراحان این امکان را می دهد که برای دیزاین داخلی منزل از ایده های زیادی استفاده نمایند و علاوه بر این منازل دوبلکس بی نظیر و خاص هستند و اغلب افراد تمایل دارند در این خانه های شیک و باکلاس زندگی کنند.

 

راه پله خانه دوبلکس جزء جذاب ترین بخش خانه محسوب می شوند و راه پله ها به صورت گرد و سه طرفه و … طراحی می شوند همچنین برای دیزاین داخلی این راه پله ها از سبک های کلاسیک و مدرن استفاده می شوند.

 

برای طراحی دکوراسیون سالن پذیرایی دوبلکس از سبک های کلاسیک و مدرن استفاده می شود که در سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک همه عناصر نظیر سقف و دیوار ها و وسایل منزل به صورت پر زرق و برق انتخاب می شوند.

 

طراحی دکوراسیون خانه های دوبلکس مدرن نیز بر پایه سادگی استوار هستند و برای دیزاین داخلی آن ها از هیچگونه تزیینات اضافی استفاده نمی شود.

 

آشپزخانه مهم ترین جزء در هر خانه ای است که در خانه های دوبلکس آشپزخانه در طبقه اول قرار می گیرد و اغلب در فضای آشپزخانه ها این منازل پنجره های بزرگی قرار دارند.

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه در منازل دوبلکس بهتر است کابینت ها را به گونه ای نصب کنید که تا سقف امتداد داشته باشند تا بتوانید فضای بیشتری برای نگهداری وسایل مورد نیاز داشته باشید.

یخچال و گاز نیز جزء مهم ترین وسایل در فضای آشپزخانه محسوب می شوند و شما می توانید رنگ این وسایل ضروری را با توجه به رنگ کابینت ها استفاده نمایید.

در اغلب خانه های دوبلکس کوچک در طبقه بالا اتاق خواب و اتاق کار و اتاق مطالعه قرار دارند و شما می توانید با توجه به سبک کلی طراحی داخلی منزل خود دکوراسیون این اتاق ها را طراحی نمایید.

 

 

در این مطلب تصاویری از طراحی دکوراسیون خانه دوبلکس کوچک را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم با ایده گرفتن از این دیزاین های داخلی بتوانید طراحی بی نظیری را در فضای منزل خود ایجاد نمایید.

 

 

دکودان ، مجری طراحی دکوراسیون منزل در تمام کشور !

گردآوری و ویرایش : دکودان

 

دکوراسیون خانه دوبلکس کوچک با انواع طراحی مدرن و جذاب | طراحی دکوراسیون خانه | چیدمان خانه

عکس طراحی داخلی,عکس دکوراسیون داخلی,عکس دکوراسیون مدرن,عکس دکوراسیون جدید,عکس دکوراسیون اروپایی,عکس اتاق نشیمن,عکس اتاق خواب,عکس اتاق کار,عکس اتاق مهمان,عکس دکوراسیون جدید,عکس ویلا های مدرن,عکس خانه دوبلکس,عکس طراحی داخلی خانه,عکس چیدمان منزل,عکس چیدمان آپارتمان,جدیدترین دکوراسیون داخلی خانه ,جدیدترین طراحی دکوراسیون اروپایی,کوراسیون خانه های مدرن,کوراسیون داخلی ترکیه ای,کوراسیون داخلی شیک و ساده,کوراسیون لاکچری خانه,راحی دکوراسیون داخلی لوکس,کس چیدمان داخلی خانه,کس دکوراسیون داخلی منزل,کس طراحی داخلی منزل

طراحی دکوراسیون در تبریز

احی دکوراسیون در تهران

طراحی دکوراسیون در شیراز

طراحی دکوراسیون در مشهد

طراحی دکوراسیون در همدان

طراحی دکوراسیون در بابل

طراحی دکوراسیون در اصفهان

افزودن دیدگاه جدید
دیدگاه خودتان را با بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید »ارسال دیدگاه«

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *