- طراحی دکوراسیون مغازه

- طراحی دکوراسیون فست فود

- طراحی دکوراسیون ویلا

- طراحی دکوراسیون رستوران

- طراحی دکوراسیون منزل

دکوراسیون جذاب منزل به سبک ساحلی

نازنین داددوست
101
رای نویسنده
4از1
دکوراسیون جذاب منزل به سبک ساحلی | دکوراسیون ساحلی | دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون جذاب منزل به سبک ساحلی | طراحی ساحلی

 

دکوراسیون ساحلی اتاق نشیمن

اگر بخواهیم خیلی دقیق باشیم می توانیم بگوییم که سبک ساحلی بسته به مکان خانه سبکی بسیار شخصی است، سبکی که احتمالا وقتی به «خانه های کنار ساحل» فکر می کنیم به ذهن مان می رسد.

 

آیا تاکنون شده به این فکر کنید که چرا اکثر دکورهای سبک ساحلی جذاب و نفس گیر هستند؟ دلیل آن چیدمان و دکوراسیونی است که حال و هوای اقیانوسی را با خود به همراه دارند و مطمئنا همه در آرزوی آن به سر می برند.

 

اگر شما در یک خانه ساحلی زندگی می کنید و یا حتی دوست دارید اتاق نشیمن خانه خود را به سبک زیبا و شاداب ساحلی دکور کنید در این مطلب با ایده های خوبی برای چیدمان به این سبک آشنا خواهید شد.

 

دکوراسیون سبک ساحلی

یکی از اکسسوارهای دکوری که به این منظور می توانید به اتاق نشیمن اضافه کنید، ستاره دریایی و یا کاسه ای از صدف است. همچنین استفاده از تابلو و نقاشی هایی با تصویر اقیانوس و یا سواحل شنی نیز می تواند تا حدی حس اقیانوس را با خود به اتاق بیاورند.

 

اگر فروشگاه های مربوط به لوازم دکوری خانه را جستجو کنید ممکن است حتی لامپ های کوچکی با طرح های دریایی مانند صدف، ستاره دریایی و یا برخی دیگر از عناصر مناظر دریایی را پیدا کنید.

 

 

دکوراسیون ساحلی اتاق نشیمن

کسانی که به ساحل و دریا رفتن علاقه زیادی دارند، ممکن است از مناظر دریایی دیگر مانند موج سواری و یا دیگر ورزش های دریایی نیز استقبال کنند، بنابراین می توانید استفاده از اکسسوار و یا طرح هایی با تم این چنین ورزش هایی را نیز برای دکور ساحلی خود در نظر بگیرید.

 

دکوراسیون به سبک ساحلی و استفاده از عناصر حیوانات دریایی

همچنین حیواناتی که در ساحل زندگی می کنند نیز می تواند در این امر برای شما الهام بخش باشند.موجودات زنده دریایی مانند دلفین ها ، خرچنگ ، مرغان دریایی از جمله اولین حیواناتی هستند کهبه ذهن خطور می کند.

دیوارهای اتاق می تواند با تصاویری از دولفین ها و پرندگان در حال پرواز در آسمان دکور شوند.حتی عکس هایی از حیوانات زیردریا نیز می تواند افزودنی زیبایی در اتاق نشیمن محسوب شود.

 

 

دکوراسیون ساحلی منزل

یکی دیگر از جنبه های الهام بخش برای دکوراسیون و چیدمان به سبک ساحلی غروب خورشید است.غروب آفتاب معمولا ارائه کننده مجموعه ای زیبا از انواع مختلف رنگ هاست که از فراز آسمان در روی سطح آب منعکس می شود. همچنین تصویری از غروب آفتاب نمای آرام بخشی دارد که می تواند در ایجاد حس آرامش در افراد نقش داشته باشد.

 

 

استفاده از شمع در دکوراسیون

علاوه براین استفاده از شمع هایی که بوهایی نزدیک و یا مشابه با بوی ساحل و دریا دارند نیز می تواند در زنده تر کردن اتاق نشیمن سهمی داشته باشند. شمع های انتخابی شما باید در سایه رنگ های آبی ، سبز و یا رنگ های مختلف پوست باشد.

این بوها می تواند احساس آرامش در کنار ساحل را برای افراد تداعی کنند و وجود شمع در چیدمان نیز نمایی آرامش بخش پدید می آورد.

 

 

 

برای دیدن شرکت های طراحی ویلاهای ساحلی کلیک کنید.

گردآوری و ویرایش : دکودان

 

دکوراسیون جذاب منزل به سبک ساحلی | دکوراسیون ساحلی | دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون جذاب منزل به سبک ساحلی,دکوراسیون ساحلی,دکوراسیون داخلی ویلا,انواع سبک دکوراسیون,طراحی دکوراسیون ساحلی مدرن,دکوراسیون ساحلی اروپا,دکوراسیون ساحلی استانبول,دکوراسیون ساحلی برزیل,چیدمان ویلای ساحلی,مبلمان مناسب دکوراسیون ساحلی,رنگ مناسب دکوراسیون ساحلی

 

طراحی دکوراسیون در تبریز

احی دکوراسیون در تهران

طراحی دکوراسیون در شیراز

طراحی دکوراسیون در مشهد

طراحی دکوراسیون در همدان

طراحی دکوراسیون در بابل

طراحی دکوراسیون در اصفهان

افزودن دیدگاه جدید
دیدگاه خودتان را با بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید »ارسال دیدگاه«

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *