- طراحی دکوراسیون مغازه

- طراحی دکوراسیون فست فود

- طراحی دکوراسیون ویلا

- طراحی دکوراسیون رستوران

- طراحی دکوراسیون منزل

چگونگی نصب ديوار پوش پی وی سی | دیوار پوش | کف پوش | پارکت | کناف | سقف کاذب چوبی

1636
چگونگی نصب ديوار پوش پی وی سی | دیوار پوش | کف پوش | پارکت | کناف | سقف کاذب چوبی


دیوار پوش سه بعدی,دیوارپوش mdf,دیوارپوش چوبی قیمت,قیمت دیوارپوش mdf,دیوارپوش,انواع دیوارپوش سه بعدی,شرکت دیوارپوش,دیوار پوش ارزان,قیمت دیوارپوش,دیوار پوش,دیوارپوش چوبی سنتی,دیوارپوش چوبینه,دیوارپوش چوبی,قیمت دیوارپوش چوبی mdf,دیوارپوش چوبی جدید,دیوارپوش چوبی آشپزخانه,پنل دیوار پوش سه بعدی دکوراتیو,دیوارپوش سه بعدی,انواع دیوارپوش سه بعدی,قیمت دیوارپوش سه بعدی,دیوارپوش های سه بعدی سلولزی

چگونگی نصب ديوار پوش پی وی سی

نصب دیوارپوش پی وی سی در مدت زمان کوتاه و به راحتی انجام می شود. اما به این معنا نیست که همه می تواند آنها را نصب کنند. بلکه برش، انتخاب طرح، قرار دادن لایه در قسمت هایی خاصی از دیوار و … نیاز به مهارت دارد که تنها از عهده سازندگان و طراحان ساخته است. برای نصب دقیق دیوارپوش های پی وی سی توجه به برخی نکات ضرورت پیدا می کند که عبارتند از:

پی وی سی ( اطلاعات عمومی پی وی سی) :

توجه به مکانهای خاص در نصب دیوار پوش

نصب دیوارپوش پی وی سی بر روی دیوارهای مسطح به راحتی انجام می شود اما در برخی از قسمت های ساختمان به مهارت بیشتری نیاز است. برای مثال قسمت های عبور لوله ها و یا کابل ها، ایجاد یک سطح تراز و یکدست به سختی انجام می شود و به دقت و ظریف کاری نیاز است. افرادی که در این زمینه تخصص دارند، ابتدا بر روی دیوارها زیرسازی کرده و فاصله و تعداد خطوط را در نظر می گیرند. در این صورت دیوارپوش های پی وی سی با استحکام بیشتری نصب می شوند که در نتیجه در مقابل هر گونه حادثه و ضربه ای مقاوم خواهند بود.

قوس دادن و خم کردن دیوارپوش ها

در برخی از قسمت های ساختمان نیاز است که دیوارپوش خم یا قوس داده شود. برای مثال در قسمت هایی که نمای دیوارها با گچ ایجاد و دیوار از حالت مسطح بودن خارج شده، به دیوارپوش متناسب با نما نیاز دارید. افراد متخصص می توانند براحتی و متناسب با نماهای دیوار، بر روی دیوارپوش ها قوس و خمیدگی ایجاد کرده و سپس آنها را بر روی سطح مورد نظر نصب کنند. اما نحوه ایجاد قوس مهارت خاصی را می طلبد که از عهده هر کسی ساخته نیست.

محکم کردن قطعات دیوار پوش ها

انواع دیوارپوش پی وی سی بوسیله پیچ و مهره ها به یکدیگر متصل می شوند که نصاب باید بتوانند به خوبی قسمت های نر و ماده را بر روی یکدیگر قرار دهد که دیوارپوش ها در مقابل ضربه و یا هر فشار دیگری مقاومت بالایی داشته باشند. گاهی نیز برای افزایش میزان مقاومت نیاز است تا دیوارپوشها به میزان کمی خم شوند. از سویی هم شیارهای دیوارپوش های پی وی سی باید به طور مناسب در کنار یکدیگر قرار بگیرند و در پایان از نحوه صحیح کنار هم قرار گرفتن آنها، اطمینان حاصل کرد.

استفاده از روکش های متناسب

یکی دیگر از تکنیک های نصب دیوارپوش های پی وی سی، استفاده از دیوارپوش هایی‎ست که مسطح باشند، به طوری که بتوانند لبه های نری و مادگی دیوارکوب پوشش داده شوند و با نصب قطعات، فواصل بین نری و مادگی بدون روکش باقی نمانند. در غیر اینصورت هیچ تضمیمی برای استحکام دیوارپوش های پی وی سی نخواهد بود.

انتخاب نوع و طرح قرنیز و لبه های کنج

از آنجا که قرنیزها نیز قسمتی از دیوارپوش های پی وی سی هستند، نصب آنها اهمیت دارد که باید به صورت نر و ماده و توخالی باشند. در این صورت می توان قسمت زیرین قرنیز را ابتدا به دیوار متصل کرد و سپس با عبور سیمها و یا لوله های با قطر کم، قسمت نمای دیوارپوش های پی وی سی را بر روی آن قرار داد. نصب این قسمت از دیوارپوش ها عموما دشوارتر است به این دلیل که تمامی قسمتهای نما توسط قرنیزهای پی وی سی پوشش داده نمی شود و در نتیجه زمان نصب باید مقداری از قرنیز بالاتر از سطح زمین نصب شود. این کار به مهارت نیاز دارد. در غیر این صورت نمی توان نمای زیبایی را ایجاد کرد.

تنظیم لبه های دیوارپوش های پی وی سی

یکی از نکات مهم در رعایت زیبایی دیوارپوش های پی وی سی، دقت در فارسی بر کردن لبه های دیوارپوش هاست که دو قسمت باید به طور دقیق بر روی یکدیگر قرار بگیرند. در غیر این صورت برش آنها به درستی انجام نمی شود و نتیجه کار نیز زیبا نخواهد بود. همچنین با گذشت زمان ممکن است نما از بخش زیرین دیوارپوش جدا شود. بنابراین باید زمان تنظیم قسمت های دیوارپوش، گاهی از چسب استفاده کرد.

پی وی سی ( اطلاعات عمومی پی وی سی) :

نصب دیوارپوش های پی وی سی بر روی انواع سطوح

از آنجا که یکی از مهمترین ویژگی های دیوارپوش های پی وی سی، عدم محدودیت برای نصب بر روی انواع سطوح است، می توان آنها را بر روی هر سطحی نصب کرد؛ مگر نحوه نصب است که باید با توجه به سطح مورد نظر انجام شود. برای مثال برای نصب دیوارپوش های پی وی سی بر روی سطوح ناهموار از قبیل دیوارهای سیمانی، کاشی و یا سنگ، به زیرساز چوبی نیاز است. همچنین برای نصب دیوارپوش های پی وی سی بر روی سطوح گچی و پانل های چوبی می توان از میخ و چسب استفاده کرد تا مقاومت دیوارپوش بیشتر شود.

پی وی سی ( اطلاعات عمومی پی وی سی) :

استفاده از ابزار کار

در زمان نصب دیوارپوش های پی وی سی از ابزارهایی همچون متر، خط کش، ابزار J-A2  برای پوشاندن لبه های ابتدا و انتهای کار،  ابزار J-A3 برای ایجاد زوایای 90 درجه در نبش کار و پیشانی،  ابزار J-A5 برای پوشاندن محل اتصال دو دیوارپوش و ابزار لبه تاشو برای کنج دیوارها و زوایای نا منظم استفاده می شود. نحوه کار با این ابزار در اختیار افراد ماهر و متخصص است.

پی وی سی ( اطلاعات عمومی پی وی سی) :

چگونگی نصب ديوار پوش پی وی سی | دیوار پوش | کف پوش | پارکت | کناف | سقف کاذب چوبی

ديوارپوش pvc,دیوارپوش pvc ارزان,دیوارپوش pvc پرشین پلاست,قیمت دیوار پوش pvc,دیوارپوش pvc همت پلاست,دیوارپوش pvc در اصفهان,دیوارپوش pvc در شیراز,قيمت ديوارپوش pvc,دیوارپوش های pvc, دیوارپوش mdf کرونوگرین,قیمت دیوارپوش mdf,قيمت ديوارپوش mdf, دیوارپوش های mdf,لیست قیمت دیوارپوش mdf,آموزش نصب دیوارپوش mdf,طریقه نصب دیوارپوش mdf

افزودن دیدگاه جدید
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربره صاحب نظره ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *