- طراحی دکوراسیون مغازه

- طراحی دکوراسیون فست فود

- طراحی دکوراسیون ویلا

- طراحی دکوراسیون رستوران

- طراحی دکوراسیون منزل

درباره ما

2713

درباره ما

دکودان

ایران با داشتن فرهنگ و تمدن غنی از گذشته تا به امروز, ایده های منحصر به فردی برای طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی منازل خود داشته است. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن طرح های متنوع , دکوراسیون داخلی منزل ایرانی نیز دچار تغییراتت زیادی شده است .

در همین راستا سایت دکودان تلاش میکند تا دکوراسیون ایرانی را در خانه هر ایرانی اجرا نماید تا هنر و سلیقه ایرانی در هر کجای ایران و جهان خودنمایی کند .

سایت دکودان علاوه بر دکوراسیون ایرانی ، دکوراسیون مدرن اروپایی را نیز در راستای کار خود قرار داده است. تلاش بر این دارد بتواند در عرصه دکوراسیون داخلی منزل , دکوراسیون فست فود , دکوراسیون رستوران , دکوراسیون کافی شاپ, دکوراسیون مغازه و طراحی دکوراسیون اداری با قدرت و تیمی قوی از طراحان دکوراسیون و ماهر ترین معماران خبره فعالیتیی قوی و مشتری پسند ارائه بدهد .(به امید آن روز)

در صورتی که علاقه به همکاری دارید و در زمینه خاصی فعالیت دارید.

 

 

از طریق فرم درخواست همکاری ، اعلام آمادگی کنید

 

 

 

فروشگاه آنلاین دکوراسیون – (به زودی آماده میشود)

سایت دکودان علاوه بر خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در زمینه فروش نیز فعالیت میکند. فروشگاه دکودان از بهترین و باکیفیت ترین لوازم دکوراسیون تشکیل شده و در جهت ارائه محصولات دکوراسیون در خدمت شماا می باشد . شما عزیزان میتوانید با ورود به بخش فروشگاه ما انتخابی آزادانه با و کسب اطلاعات کافی از هر محصول اقدام به خرید آنن نمایید. سعی براین است تا فضایی ایجاد کنیم تا کیفیت محصولات ضامن فروش بیشتر و رضایت مندی شما سروران گردد .

همچنین برای آن دسته از افرادی که قصد فروش محصولات خود را دارند ، فضایی ایجاد میشود تا بتوانند محصولات خود را بفروشند ، این فضا بدون شک برای آنهایی ک کارهای دستی تولید میکنند میتواند عالی باشد.

البته برای فروشندگان لوازم دکوراسیون مارک های ایرانی و خارجی نیز میتواند فضای مناسبی باشد تا بتوانند محصولات جدید و باکیفیت خود را به همه معرفی کنند.

 

 

دعوت از همه استادکاران (بزودی)

سایت دکودان قصد دارد تیم خود را در همه جای ایران تشکیل دهد ، از همین رو تصمیم دارد از تمام استادکاران شهر های مختلف ایران دعوت بعمل بیاورد تا مهارت و نمونه کارهای خود را در سایت دکودان به ثبت برسانند تا درصورت لزوم بتوانیم یک همکاری خوب و موفق باهم داشته باشیم ، علاوه بر این فرصتی میشود برای معرفی خود به همه کاربران سایت که شامل مدیران پروژها نیز میشود و این بسیار میتواند مفید باشد .

 

 

ارسال مقالات شما (بزودی)

مقالات شما نشانه علم و هنر و مهارت شما میباشد، مقالات و پروژه های خود را در سایت ما ثبت کنید و ما آن را به همه ی علاقه مندان دکوراسیون نمایش میدهیم. این مقالات در پروفایل شخصی شما نمایش داده میشود ، در پروفایل شخصی شما ، آدرس و مشخصاتت شما و یک بیوگرافی مختصر از شما نمایش داده میشود و علاقه مندان به کار شما ، با شما به راحتی در ارتباط هستند.برای دسترسی به این بخش در سایت ثبتنام کنید.

 

 

مقالات آموزشی دکوراسیون داخلی (بزودی)

سایت دکودان تنها یک سایت با هدف اجرای دکوراسیون داخلی نمیاشید ، زیرا تلاش برآن است بتواند در زمینه آموزش دکوراسیون داخلی نیز مقالاتی را برای علاقه مندان به دکوراسیون ایرانی و دکوراسیون اروپایی تهیه نماید تا دوست داران زیبایی از مطالعه آن لذت کافی را ببرند .

 

 

دکودان | دکوراسیون داخلی منزل | طراحی دکوراسیون منزل | چیدمان منزل