- طراحی دکوراسیون مغازه

- طراحی دکوراسیون فست فود

- طراحی دکوراسیون ویلا

- طراحی دکوراسیون رستوران

- طراحی دکوراسیون منزل

8 ترفند برای مخفی کردن کنتور برق در خانه

نازنین داددوست
1705
رای نویسنده
5از1
مخفی کردن کنتور برق در خانه | شلف و جعبه های چوبی در دکوراسیون منزل

مخفی کردن کنتور برق در فضای بیرونی

اگر کنتور برق و یا داکت های شما در فضای بیرونی منزل قرار دارد و ظاهر نمای ساختمان شما را مخدوش کرده است می توانید با کمک باکس های چوبی همانند تصویر اول این المان نازیبا را تبدیل به یک فلاور باکس زیبا و باطراوت کنید و یا از تصویر دوم ایده بگیرید و جلوه منحصر به فردی به ظاهر نمای ساختمان تان ببخشید. مطلب چگونه لوله های رو کار در دکوراسیون داخلی را بپوشانیم؟ می تواند در این زمینه ایده های پرکاربردی را در اختیار شما قرار دهد.

مخفی کردن کنتور برق در ورودی

یکی از راه حل های پر کاربرد برای مخفی کردن و تزیین کنتور برق استفاده قاب های مشابه تصویر است، این قاب ها را می توانید به سادگی به متخصصان حرفه نجاری بسپارید و از آنها بخواهید برای شما آنها را هماهنگ با رنگ دیوار و یا سایر المان های فضایی تان بسازند، هم چنین می توانید از قاب ایجاد شده به عنوان شلف هم کمک بگیرید و به سادگی کنتور برق تان را به زیباترین شکل در خانه بپوشانید.

روش دیگری که می توانید با کمک آن کنتور برقتان را در خانه بپوشانید تبدیل آن به جاکلیدی است، برای این منظور هم می توانید از متخصصان نجار کمک بگیرید و با توجه به سبک و سیاق دکوراسیون تان کنتور برقتان را تبدیل به جا کلیدی کنید مطلب بهترین جا برای جاکلیدی در دکوراسیون منزل ایده های بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد.

پوشاندن کنتور برق در راهرو 

اگر کنتور برق شما در فضای راهرو و یا در فضایی کانونی قرار دارد برای مخفی کردن و پوشاندن کنتور برق تان می توانید از ایده بالا استفاده کنید و کنتور برقتان را به سادگی تبدیل به یک تابلو هنری کنید, برای این منظور می توانید از تابلو های هنری آماده موجود در بازار استفاده کنید.

اگر دوست دارید برای تزیین کنتور برق خود از تابلوهای همانند تصویر دوم استفاده کنید.

مخفی کردن کنتور برق در اتاق کودک

یکی از مهم ترین بخش هایی که باید حتما کنتور برق را در آن جا مخفی کنید، اتاق کودک است. برای این منظور می توانید از روش های متعدد گفته شده در بالا استفاده کنید و علاوه بر تزیین کنتور برق، آن را از دسترس کودکانتان دور نگه دارید. ایده خلاقانه برای تزیین کلید و پریز و پوشاندن سیم ها و لوازم الکترونیکی کوچک، راهکارهای معجزه آسا می توانید ایده های منحصر به فرد دیگری در اختیار شما قرار قرار دهد.

برای چیدمان منزل و پوشاندن نواقص خانه روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آنها مناسب فضاهای گوناگون است.

مخفی کردن کنتور برق در خانه | شلف و جعبه های چوبی در دکوراسیون منزل | تزیین کنتور برق | کنتور برق در دکودان 

ظاهر نمای ساختمان,باکس های چوبی,دکوراسیون داخلی,تزیین کنتور برق,متخصصان حرفه نجاری, طراحی جاکلیدی در دکوراسیون منزل,مخفی کردن کنتور برق در فضای بیرونی,باکس های چوبی در دکوراسیون منزل,مخفی کردن کنتور برق دراتاق کودک

طراحی دکوراسیون در اصفهان

طراحی دکوراسیون در تبریز

طراحی دکوراسیون در تهران

طراحی دکوراسیون در شیراز

طراحی دکوراسیون در مشهد

طراحی دکوراسیون در همدان

طراحی دکوراسیون در بابل

افزودن دیدگاه جدید
دیدگاه خودتان را با بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *