- طراحی دکوراسیون مغازه

- طراحی دکوراسیون فست فود

- طراحی دکوراسیون ویلا

- طراحی دکوراسیون رستوران

- طراحی دکوراسیون منزل

لیست انواع درب های ضد آب ABS سرویس بهداشتی

سپیده امینی
1430
رای نویسنده
4از1
لیست انواع درب های ضد آب ABS سرویس بهداشتی | درب ضد آب | تجهیزات دکوراسیون داخلی

لیست انواع درب های ضد آب ABS سرویس بهداشتی

 

 

ویژگی درب های ضد آب

هر چه قابلیت ضد آب و ضد بخار بودن درب ها بیشتر باشد مقاومت آن ها و در نتیجه قیمت درب ضد آب ABS بیشتر می شود.
بر همین اساس درب ها باید دارای دو عامل زیر باشند.

 

الف) درب‌ها بر اثر رطوبت هیچ آسیبی نبینند.

ب) در صورت بروز آسیب قابل ترمیم باشند.

 

قیمت درب ضد آب ABS بر اساس نوع رویه به دو نوع روکش ملامینیه و ساده تقسیم می شود.هر چه طرح درب ضد آب ABS برجسته تر باشد قیمت آن بیشتر است.روکش ساده یک سطح صاف بدون طرح با رنگ دلخواه شما روکش ملامینیه طرح دار با طرح چوب می تواند باشد.

 

نمونه درب ضد آب

 

درب GRP :

بی شک درب های فایبر گلاس در برابر آب بیشترین مقاومت را خواهند داشت. همچنین با توجه به شیوه ساخت این دست درب ها محدودیتی برای ایجاد طرح و نقش بر روی آنها وجود ندارد و میتوان دربی با طرح دلخواه با استحکام بالا سفارش داد.

 

شاید بتوان رنده خور نبودن این قبلی درب ها بزرگترین عیب آنها دانست زیرا در صورتی که درب از ابعاد مد نظر بزرگ تر باشد نمیتوان آنرا برش داد به همین جهت است که برای خرید درب های فایبرگلاس ابعاد دقیق چارچوب باید هنگام خرید به فروشنده داده شود تا دربی مطابق با چارچوب مورد نظرتان به شما تحویل دهد.

 

در صورتی که چارچوب مورد نظر شما دارای پیچیدگی چارچوب و تفاوت عرضی یا طولی است باید آنرا به دقت اندازه گیری کنید تا درب با دقت برای شما قالب ریزی شود.

 

درب ABS :

ABS یک پلیمر نفتی است که از آن میتوان در صنایع مختلف استفاده کرد زیرا تا 200 درجه سانتی گراد میتواند در برابر حرارت مقاومت از خود نشان دهد.برای اینکه درب ضد آبی داشته باشیم ابتدا باید درب خامی از جنس MDF 3 میلی متری یا نئوپان به قطر 5 میلی متر ساخته شود البته باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از درب نئوپان کیفیت بهتری در محصول نهایی به ما خواهد داد.

در قدم بعد سطح درب خام را کاملا به رزین ABS آغشته میکنند و در قدم بعد تمام سطح درب با ورق ABS 1.2 میلی متری پوشانده میشود. درب ضد آب ABS میتواند هم در برابر رطوبت و هم در برابر خط و خش از خود مقاومت داشته باشد

 

در مرحله‌ی بعد سطح درب خام کاملا به رزین ABS آغشته می‌شود و در مراحل بعدی کلیه‌ی سطوح درب با ورق ABS1,2 میلی متری پوشانده می‌شود.درب ضد آب ABS علاوه بر مقاومت بالا در برابر رطوبت، ضد خش نیز می‌باشد . درب ضد اب ABS را میتوان به جای درب ضد سرقت برای اطاق خواب نیز استفاده کرد.

 

ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که بدانید در صورت برش درب ABS به میزان اندازه ی چارچوب باید محل برش خورده نیز با زرین ABS پوشش داده شود.

 

 

گردآوری و ویرایش : دکودان

 

 

لیست انواع درب های ضد آب ABS سرویس بهداشتی | درب ضد آب | تجهیزات دکوراسیون داخلی

لیست انواع درب های ضد آب ABS سرویس بهداشتی,درب ضد آب,تجهیزات دکوراسیون داخلی,انواع درب های ضد آب,درب سرویس بهداشتی,درب های ضد آب ABS,درب ضد آب ABS,خرید درب ضد آب,جدیدترین درب ضدآب ABS, ویژگی درب های ضدآب, مزایای استفاده از درب های ضدآب, قیمت انواع درب های ضدآب, خرید ارزان ترین درب های ضدآب, شیک ترین درب های ضدآب برای سرویس بهداشتی, زییاترین درب های ضدآب برای سرویس بهداشتی, جدیدترین انواع درب های ضدآب, جدیدترین انواع درب های ضدآب فایبرگلاس, شیک ترین درب های ضدآب فایبرگلاس

افزودن دیدگاه جدید
دیدگاه خودتان را با بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید »ارسال دیدگاه«

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *