- طراحی دکوراسیون مغازه

- طراحی دکوراسیون فست فود

- طراحی دکوراسیون ویلا

- طراحی دکوراسیون رستوران

- طراحی دکوراسیون منزل

دکوراسیون داخلی دل انگیز خانه ساحلی

نازنین داددوست
410
رای نویسنده
4از1
دکوراسیون داخلی دل انگیز خانه ساحلی | دکوراسیون ساحلی | دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی دل انگیز خانه ساحلی

از بهترین جنبه های طراحی خانه ساحلی ایجاد احساس آرامش می باشد که بایستی سبب شود تا سختی ها و مشغله های کاربران را برای گذران تعطیلات با القای آرامش از ذهن خارج کند در واقع برای رسیدن به این نتیجه، یکی از راهکارها استفاده از روانشناسی رنگ ها می باشد که بهتر است به جای استفاده از تک رنگ در طراحی از رنگ های متنوع برای خلق احساسی جدید استفاده شود .

 

برای ایجاد محیطی آرامش بخش استفاده از المان های طبیعی و رنگ هایی روشن مثل کرم و خاکستری و در کل رنگ های خنثی می تواند گزینه مناسبی محسوب شود همینطور استفاده از المان هایی که دارای معانی ساحلی مانند ماهی،صدف و مرجان ها هستند و رنگ های با تم اقیانوس و رنگ های طیف آبی نیز می تواند دکوراسیون ساحلی را به منزل بیافزاید.

 

 

 

در دکوراسیون خانه های ساحلی وزن و ارتباطات بصری بزرگترین دغدغه محسوب می شود زیرا تجربه ای محسوس را برای کاربران ایجاد می کند و تاثیر عناصر طراحی را بیشتر می سازد متریال های طبیعی نیز از گزینه هایی هستند که یک خانه ساحلی را بیشتر تداعی کرده و احساسی طبیعی از فضای بیرون را به منزل القا می کنند.

این استودیو با تجهیزات کامل و در نزدیکی ساحل با دکوراسیونی رنگی و فضایی پویا طراحی و اجرا شده است در واقع با طراحی مناسب سعی شده تا نور و گرما به داخل فضا منتقل شود.

 

این خانه امکانات یک زندگی شهری را در نزدیکی ساحل فراهم کرده استفاده از خطوط مستقیم ، به کارگیری اجزای دکوری در کنار مبلمان، ارتباطات بصری هماهنگ و مطلوبی را در حین برخی تضادها ایجاد کرده است.

 

 

تنوع فضاها، روشنایی و متریال های به کار رفته از ویژگی های بارز این فضا می باشد و رنگ آبی یکی از مشخصه های اصلی محسوب می شود که در هماهنگی با چوب و  مبلمان حصیری ،گلیم آبی رنگ، تصاویر و قاب عکس های با طرح حیوانات و به کارگیری تناژ رنگ های خاکستری و زرد فضایی رنگی و شاد ایجاد کرده است.

 

 

برای دیدن شرکت های طراحی ویلاهای ساحلی کلیک کنید.

گردآوری و ویرایش : دکودان

 

دکوراسیون داخلی دل انگیز خانه ساحلی | دکوراسیون ساحلی | دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی دل انگیز خانه ساحلی,دکوراسیون ساحلی,دکوراسیون داخلی ویلا,انواع سبک دکوراسیون,طراحی دکوراسیون ساحلی مدرن,دکوراسیون ساحلی اروپا,دکوراسیون ساحلی استانبول,دکوراسیون ساحلی برزیل,چیدمان ساحلی ویلا,مبلمان مناسب دکوراسیون ساحلی,رنگ مناسب دکوراسیون ساحلی

افزودن دیدگاه جدید
دیدگاه خودتان را با بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید »ارسال دیدگاه«

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.