- طراحی دکوراسیون مغازه

- طراحی دکوراسیون فست فود

- طراحی دکوراسیون ویلا

- طراحی دکوراسیون رستوران

- طراحی دکوراسیون منزل

دستگاه بریدینگ

نازنین داددوست
423
رای نویسنده
4از1
دستگاه بریدینگ | بریدینگ اتوماتیک | تجهیزات آشپزخانه صنعتی | راه اندازی رستوران

دستگاه بریدینگ,بریدینگ اتوماتیک,بریدینگ با میز,میز بریدینگ,بریدینگ,تجهیزات آشپزخانه صنعتی,تولید دستگاه بریدینگ,راه اندازی فست فود,راه اندازی رستوران

 

تجهیزات رستوران | تجهیزات فست فود | تجهیزات آشپزخانه صنعتی

 

دستگاه بریدینگ

از زمان های قبل تجهیزات و ماشین آلات غذایی پا به عرصه غذا گذاشته  تا غذا با بالاترین کیفیت تولید گردد و مردم بتوانند غذایی با بهترین طعم و مزه برای خود فراهم نمایند.

 

برای پخت یک مرغ کنتاکی باید از مراحل و دستگاه های زیادی عبور و استفاده کنیم یکی از این تجهیزات که در پرسه درست شدن مرغ وجود دارد دستگاه بریدینگ می باشد.

 

این دستگاه که به بریدینگ یا پودر زن مرغ معروف می باشد وظیفه آن این است که که تیکه های مرغ برش داده شده که توسط دستگاه برش آماده شده اند را  به خوبی با پودر سوخاری مخلوط کرده تا پودر به خورد مرغ برود، این دستگاه بعد از طعم دار کردن مرغ به آن پودر سوخاری را اضافه می کند.

 

باید این را هم بدانیم که ساخت این دستگاه هم کمک فراوانی در سرعت عمل انجام کار به ما کرده و هم در مصرف پودر سوخاری نیز به صرفه تر می باشد چون مصرف پودر سوخاری را تا حد ممکن کاهش می دهد که همین نیز باعث کاهش هزینه و افزایش سود می گردد.

 

دستگاه های بریدینگ در بازار به دو صورت می باشد ، که یک مدل آن به صورت تک لگنه و مدل دیگر آن دو لگنه می باشد در مدل دو لگنه هم می توان مرغ را به صورت نرمال و هم به صورت اسپاسی سوخاری کرد ولی در مدل تک لگنه این ویژگی وجود ندارد و تنها می توان یکی از این مدل ها را فراهم نمود.

 

هر کدام از این مدل ها مزیت خاص خود را دارند و باید گفت این دو مدل تفاوت خاصی جز همین نکته ای که برایتان گفته ایم را ندارند و بسته نوع احتیاج می توان یکی از این دستگاه را تهیه نمود. در واقع می توان گفت یکی از بهترین نوع تجهیزات هم در مصرف پودر سوخاری و هم در افزایش سرعت عمل انجام این فرآیند می باشند.

 

شرکت دکودان توانسته با واردات بهترین نوع اینگونه از تجهیزات آشپزخانه فست فود حرف های زیادی در عرصه رقابت با دیگر رقبا در بازار کشور برای گفتن داشته باشد.

 

تجهیزات وارد شده توسط این شرکت تمامی خارجی و با بهترین کیفیت ممکنه موجود در بازار جهانی می باشد، تمامی تجهیزات شرکت از استیل درجه یک خارجی می باشد. در واقع هدف شرکت دکودان تهیه بهترین امکانات و تجهیزات برای مشتریان خود می باشد.

 

قیمت اینگونه تجهیزات هم بسته به نوع و ابعاد این دستگاه می باشد که شرکت دکودان با واردات بهترین نوع از این تجهیزات و ارائه این تجهیزات با کمترین قیمت ممکنه در بازار کشور توانسته رضایت مشتریان خود را در تمام زمان ها جلب نماید، در مجموع قیمت تمام شده برای اینگونه تجهیزات بسته به نکاتی که قبلا یبان نموده ایم چیزی در حدود 7700000 تا 9300000 متغیر می باشد.

 

ویژگی دستگاه :

  • کاهشمصرفپودرسوخاری
  • افزایش سرعت عمل
  • و …

 

 

 

 

دستگاه بریدینگ | بریدینگ اتوماتیک | تجهیزات آشپزخانه صنعتی | راه اندازی رستوران

دستگاه بریدینگ,بریدینگ اتوماتیک,بریدینگ با میز,میز بریدینگ,بریدینگ,تجهیزات آشپزخانه صنعتی,تولید دستگاه بریدینگ,راه اندازی فست فود,راه اندازی رستوران,فروش انواع دستگاه بریدینگ آشپزخانه صنعتی,بریدینگ اتوماتیک

افزودن دیدگاه جدید
دیدگاه خودتان را با بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید »ارسال دیدگاه«

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *